LSGE06R046HWB
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSGE06R046HWB
JLCPCB Part #
C2836186
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104A 3.511nF 4.6mΩ@10V 48nC@10V 4V 60V 67pF 89W N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS