LSGC10R035
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSGC10R035
JLCPCB Part #
C483749
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 123nC@10V 180A 181W 3.5mΩ@10V 48pF 4V 9.43nF TO-220 MOSFETs ROHS