LSG65R380GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSG65R380GT
JLCPCB Part #
C483496
Package
TO-252
Description
1 N-channel 11A 380mΩ@10V 4.5V 650V TO-252 MOSFETs ROHS