LSG60R380HT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSG60R380HT
JLCPCB Part #
C483578
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.34pF 11A 14.7nC@10V 36.2pF 380mΩ@10V 4.5V 600V 804pF 90W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS