LSF65R570GT
MFR.Part #
LSF65R570GT
JLCPCB Part #
C483515
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15nC@10V 2.34pF 22.5pF 4.5V 570mΩ@10V 603pF 650V 7A 83W N-Channel TO-262-3 MOSFETs ROHS