LSE60R280HT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSE60R280HT
JLCPCB Part #
C483563
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.04nF 1.4pF 15A 19nC@10V 280mΩ@10V 4.5V 600V TO-263 MOSFETs ROHS