LSD70R380GT
MFR.Part #
LSD70R380GT
JLCPCB Part #
C483504
Package
TO-220MF
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.07nF 1.9pF 11A 25nC@10V 33W 380mΩ@10V 4.5V 700V TO-220MF MOSFETs ROHS