LSD65R930GT
MFR.Part #
LSD65R930GT
JLCPCB Part #
C483524
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.73pF 13.6nC@10V 15.9pF 29W 349pF 4.5V 4A 650V 930mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS