LSD60R170GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSD60R170GT
JLCPCB Part #
C483469
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 170mΩ@10V 2.637nF 20A 39nC@10V 4.5V 600V TO-220 MOSFETs ROHS