LSC65R570GT
MFR.Part #
LSC65R570GT
JLCPCB Part #
C483512
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3pF 15nC@10V 2.5V 570mΩ@10V 584pF 650V 7A 83W TO-220F-3 MOSFETs ROHS