LSC65R125HT
MFR.Part #
LSC65R125HT
JLCPCB Part #
C483533
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.96pF 125mΩ@10V 2.23nF 25A 34.2W 36nC@10V 4.5V 650V TO-220F-3 MOSFETs ROHS