LSB80R350GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSB80R350GT
JLCPCB Part #
C483487
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.86nF 15A 160W 350mΩ@10V 39nC@10V 4.5V 800V TO-247-3 MOSFETs ROHS