LSB60R170GF
MFR.Part #
LSB60R170GF
JLCPCB Part #
C483472
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 170mΩ@10V 17pF 2.637nF 205W 20A 2V 39nC@10V 600V TO-247-3 MOSFETs ROHS