LSB60R092GT
MFR.Part #
LSB60R092GT
JLCPCB Part #
C483441
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 278W 3nF 4.5V 40A 600V 66nC@10V 92mΩ@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS