LSB60R066GT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSB60R066GT
JLCPCB Part #
C483435
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 290W 30pF 4.5V 4.677nF 600V 66mΩ@10V 87nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS