LNN04R075
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LNN04R075
JLCPCB Part #
C483659
Package
DFN-8(6x4.9)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.37nF 212pF 2V 40V 46W 51.2nC@10V 60A 7.5mΩ@10V DFN-8(6x4.9) MOSFETs ROHS