LNG08R085
MFR.Part #
LNG08R085
JLCPCB Part #
C483710
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104W 127nC@10V 189pF 2.5V 6.141nF 70A 8.5mΩ@10V 80V TO-252-2 MOSFETs ROHS