LNG045R210
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LNG045R210
JLCPCB Part #
C483674
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 21mΩ@10V 23.4nC@10V 2V 35A 45V 54W 894pF TO-252 MOSFETs ROHS