LDC60U10W4
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LDC60U10W4
JLCPCB Part #
C483418
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 1.8V@10A 10A 20ns 50uA@600V 600V TO-220-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS