CR2512J1R750G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J1R750G
JLCPCB Part #
C5154676
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 750mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS