CR2512J1R250G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J1R250G
JLCPCB Part #
C5154795
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 250mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS