CR2512J10472G
MFR.Part #
CR2512J10472G
JLCPCB Part #
C102578
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS