CR2512J10205G
MFR.Part #
CR2512J10205G
JLCPCB Part #
C102550
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS