CR2512J10123G
MFR.Part #
CR2512J10123G
JLCPCB Part #
C3037027
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS