CR2512J10114G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10114G
JLCPCB Part #
C5154661
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS