CR2512F1R750G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F1R750G
JLCPCB Part #
C5154768
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 750mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS