CR2512F1R180G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F1R180G
JLCPCB Part #
C5381539
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS