CR1210J30622G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30622G
JLCPCB Part #
C102491
Description
-55℃~+125℃ 200V 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS