CR1210J30511G
MFR.Part #
CR1210J30511G
JLCPCB Part #
C102480
Description
-55℃~+125℃ 200V 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS