CR1210F34301G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F34301G
JLCPCB Part #
C5154807
Description
-55℃~+125℃ 200V 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS