CR1206F43R40G
MFR.Part #
CR1206F43R40G
JLCPCB Part #
C5146174
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 3.4Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS