CR1206F41R10G
MFR.Part #
CR1206F41R10G
JLCPCB Part #
C102114
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS