CR1206F41404G
MFR.Part #
CR1206F41404G
JLCPCB Part #
C3037104
Description
-55℃~+125℃ 1.4MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS