CR0805J8R680G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805J8R680G
JLCPCB Part #
C5154783
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 680mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS