CR0805J8R330G
MFR.Part #
CR0805J8R330G
JLCPCB Part #
C5154790
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS