CR0805J80131G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805J80131G
JLCPCB Part #
C3037544
Description
-55℃~+125℃ 125mW 130Ω 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS