CR0805F8R220G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F8R220G
JLCPCB Part #
C3036886
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 150V 220mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS