CR0805F85623G
MFR.Part #
CR0805F85623G
JLCPCB Part #
C101796
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS