CR0805F85621G
MFR.Part #
CR0805F85621G
JLCPCB Part #
C101794
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS