CR0805F84642G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F84642G
JLCPCB Part #
C101742
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS