CR0805F82610G
MFR.Part #
CR0805F82610G
JLCPCB Part #
C101607
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS