CR0805F823R2G
MFR.Part #
CR0805F823R2G
JLCPCB Part #
C3445795
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS