CR0805F81913G
MFR.Part #
CR0805F81913G
JLCPCB Part #
C101533
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 191kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS