CR0805F81101G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F81101G
JLCPCB Part #
C101423
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS