CR0603JA0823G
MFR.Part #
CR0603JA0823G
JLCPCB Part #
C101393
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS