CR0603JA0681G
MFR.Part #
CR0603JA0681G
JLCPCB Part #
C101379
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS