CR0603JA0472G
MFR.Part #
CR0603JA0472G
JLCPCB Part #
C101354
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS