CR0603JA0333G
MFR.Part #
CR0603JA0333G
JLCPCB Part #
C101331
Description
-55℃~+125℃ 100mW 33kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS