CR0603JA0121G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603JA0121G
JLCPCB Part #
C101264
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 120Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS