CR0603FA91R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA91R0G
JLCPCB Part #
C101237
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS